این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
اولین همایش ملی پارک های ملی و مناطق تحت حفاظت
The first national conference on national parks and protected areas
ردیف پرسش پاسخ
1در زمان ثبت نام و پرداخت هزینه پول مجددا به حسابم برگشت داده می شود و ثبت نام انجام نمی شود. علت چیست؟
در زمان پرداخت هزینه ثبت نام وقتی که شما به صفحه پرداخت بانک منتقل می شوید که بایستی اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نمایید، پس از تایید این بخش صفحه جدیدی باز می شود شامل دو گزینه Send enyway و Go back که شما بایستی گزینه Send enyway را انتخاب نمایید و از انتخاب گزینه Go back خودداری نمایید تا به صفحه تکمیل فرآیند خرید منتقل شوید. سپس با انتخاب تکمیل فرآیند خرید، ثبت نام شما تکمیل خواهد شد و مشکل برگشت هزینه واریزی را نخواهید داشت.
2از هر فرد به عنوان نویسنده مسئول حداکثر چند مقاله پذیرفته می گردد؟هر فرد می تواند حداکثر 4 مقاله به عنوان نویسنده مسئول برای همایش ارسال نمایید.
3حداکثر زمان داوری چند روز است؟
هر مقاله برای داور مرتبط با محور انتخابی شما ارسال می گردد. حداکثر زمان داوری 5 روز کاری می باشد و داور ملزم است که پاسخ مقالات را اعلام نماید، در صورتی که مقاله ای نیاز به اصلاح داشته باشد و یا رد گردد دلیل رد مقاله و یا اصلاحات به نویسنده مسئول اعلام می گردد.
4آیا تفاوتی در گواهینامه مقالات پوستری و سخنرانی وجود دارد؟در این همایش پذیرش مقالات هم به صورت پوستری و هم به صورت شفاهی پذیرش می گردند و گواهینامه با همان شیوه پذیرش دریافت خواهند کرد. اما به تعداد محدودی جهت ارائه سخنرانی (شفاهی) اعلام خواهد شد که باید پاورپوینت تهیه و مقاله خود را در حداکثر 20 دقیقه به صورت سخنرانی ارایه نمایند و به سوالات کمیته داوران و حضار پاسخ دهند و بقیه مقالات در کتابچه الکترونیک مجموعه مقالات چاپ خواهند شد.
5آیا می توان در همایش غیرحضوری ثبت نام کرد؟ چه تفاوتی میان گواهینامه حضوری و غیر حضوری وجود دارد، آیا کلمه غیرحضوری در گواهینامه ها و مدارک همایش درج می گردد؟
 شما می توانید به صورت غیرحضوری در همایش ثبت نام کنید، دبیرخانه همایش برای افرادی که به هر دلیل اعم از مسافت طولانی و ... امکان حضور در همایش را ندارند تدابیری را جهت پذیرش مقاله این عزیزان به صورت غیرحضوری فراهم کرده است، هیچگونه تفاوتی مجددا تاکید می گردد هیچگونه تفاوتی بین گواهینامه حضوری و غیرحضوری وجود ندارد و در گواهینامه افراد غیرحضوری و مستندات آنها کلمه غیرحضوری نیز درج نخواهد شد، تمامی گواهینامه ها شامل گواهینامه حضور، ارایه مقاله و چاپ در مجموعه مقالات می باشند.
6آیا همزمان با ارسال مقاله باید واریز وجه انجام داد؟حداکثر زمان واریز وجه ثبت نام چقدراست؟
خیر در هنگام ارسال مقاله نیازی به واریز وجه ثبت نام نیست و شما می بایست بعد از پذیرفته شدن مقاله خود واریز وجه انجام دهید، زمان واریز وجه بلافاصله بعد از زمان اعلام پذیرش مقاله می باشد و توصیه می گردد جهت هماهنگی بیشتر و تسریع امور اجرایی دبیرخانه همایش و آماده کردن گواهینامه ها و چاپ کتاب الکترونیک پژوهشگران ثبت نام خود را سریع انجام داده و به روزهای آخر و دقیقه نود موکول ننمایید.
7مقالات چگونه و در کجا نمایه می گردند؟
 مقالات در کتاب الکترونیک همایش پس از اخذ شابک و فیپا از کتابخانه اسناد رسمی جمهوری اسلامی ایران و اعلام وصول اداره کل ارشاد اسلامی به صورت تمام متن چاپ می گردند. همچنین مقالات به صورت تمام متن در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) مرجع تخصصی همایش ها و ژورنال های کشور به آدرس اینترنتی https://isc.ac در فضای اینترنتی منتشر می گردند.
8آیا مقالات به صورت کامل چاپ می گردند یا به صورت چکیده مقاله؟
 از آنجایی که به چاپ تنها چکیده مقالات امتیازی تعلق نمی گیرد، دبیرخانه همایش کلیه مقالات پذیرفته شده و تایید شده توسط کمیته علمی را پس از اخذ مجوز شابک و فیپا و اعلام وصول اداره کل ارشاد اسلامی به صورت تمام متن و کامل در کتاب الکترونیک مجموعه مقالات چاپ می نماید.
9آیا پس از ثبت نام و پذیرش مقاله توسط کمیته علمی و واریز وجه امکان استرداد وجه ثبت نام (پس دادن و برگرداندن وجه ثبت نام) وجود دارد؟
خیر، دقت داشته باشید قبل از واریز وجه نویسنده مسئول کلیه نویسندگان را در جریان ثبت نام قرارددهد، پس از واریز وجه ثبت نام به هیچ وجه امکان استرداد (پس دادن و برگرداندن وجه ثبت نام) وجود نداشته و فرد نویسنده مسئول حق هیچگونه اعتراضی ندارد، پس دقت لازم و کافی و هماهنگی همکاران خود جهت ثبت نام و واریز وجه داشته باشید

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5.1)